Interwork s.r.o. SKFRDEEN

naspäť

Automatizér

Pracovná pozícia :
Automatizér
Miesto práce :
Trnava
Ponúkaný plat :
od 1200 eur
Termín nástupu :
dohodou
Druh pracovného pomeru :
dohodou
Popis pozície :
Si absolvent technickej univerzity prípadne skúsený automatizér ? Tak hľadáme práve teba. Spoločnosť Interwork lľadá šikovných automatizérov.
Náplň práce:
programovanie automatizovaných výrobných liniek, robotov, návrh technických riešení v oblasti automatizácie
Ponúkame: od 1200 eur/ mesiac (podľa profilu a skúsenosti), možnosť školení a profesného rastu
Požiadavky na zamestnanca : prax na podobnej pozícii, znalosť v oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky a robotiky
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky.
Meno: *
Priezvisko: *
Telefón: *
Sprievodný text: *
Životopis: *

O NÁS
PONUKA PRE FIRMY
PONUKA PRE UCHÁDZAČOV
REFERENCiE
KONTAKT
INTERWORK s.r.o.
Františkánska 27
917 01 TRNAVA
SLOVAKIA
Tel:  +421 33 593 64 24
Fax: +421 363 211 220

info@interwork.sk
Interwork je členom

Created by SLOVAKIA WebDesign - tvorba webových stránok
FORMULAIRE DE CONTACT